Po przeczytaniu krótkiej historyjki, odpowiedz na jedno pytanie. To, w jaki sposób rozwiążesz problem w niej zawarty, mówi bardzo wiele o tobie

Czy dla zabawy, czy dla lepszego poznania samego siebie warto czasami pobawić się i odpowiedzieć na pozornie proste pytanie.

Wielu ludzi lubi testy, które mogą coś powiedzieć mu o nim samym. Każdy z nas chce poznać się dobrze i wiedzieć, co nim kieruje. Cóż, nie jest to łatwe, jesteśmy sumą różnych doświadczeń i spraw, które na nas wpływają. Dlatego warto czasami zadać sobie pozornie nic nieznaczące pytanie i sprawdzić co na temat odpowiedzi mają do powiedzenia specjaliści.

 

 

Historia jest prosta:

W wysokich górach płynie bardzo wartka i stroma rzeka. Jej brzegi łączy wąski most, po którym można przejść tylko pojedynczo. Pewnego dnia na środku mostu spotykają się dwie kozice, przyszły z innych stron i żadna nie ma przejścia. Wybierz odpowiedź, co twoim zdaniem stanie się dalej:

1. Jedna kozica dobrowolnie zawróci, a druga przejdzie za nią.
2. Dwie kozice zaczną walczyć, po kilku zderzeniach i próbach sił, większa i silniejsza przejdzie, a druga będzie musiała ustąpić.
3. Jedna koza kładzie się na moście, druga po niej przechodzi.
4. Kozice podejmują walkę i obie spadają w nurt rwącej rzeki.
5. Jedna koza wycofuje się i obie znajdują się na tym samym brzegu. Ta, która się wycofała, pozostaje na brzegu z nowym przyjacielem.

Klucz do zrozumienia odpowiedzi jest na kolejnej stronie. 

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : personalityquiz.net

Reply