Praca przed kamerą nie jest łatwa, a popełniane błędy nie uchodzą uwadze widzów. Oto 10 telewizyjnych wpadek, które temu dowodzą

Praca w telewizji to marzenie wielu ludzi, ponieważ jest ciekawa, ekscytująca, otwiera nowe możliwości, pozwala poznać nietuzinkowych ludzi oraz nie wydaje się trudna. Nic bardziej mylnego, bo praca w studio nagraniowym czy z mikrofonem w terenie to duże wzywanie, gdyż w każdej chwili coś może pójść nie tak.

Wpadki zarejestrowane podczas nagrań telewizyjnych, zwłaszcza na żywo, są dużą radością dla widzów, gdyż jak mówi stare porzekadło „nic tak nie cieszy, jak ludzkie nieszczęście”. Przejęzyczenia dziennikarzy, potknięcia realizatorów czy niespodziewane kłopoty techniczne – to to, na co czeka znudzony widz.


tv-pas


Jeśli lubicie oglądać telewizyjne wpadki, koniecznie musicie obejrzeć poniższy filmik, ukazujący 10 zabawnych sytuacji, które wyemitowano w telewizji. Miedzy innymi zobaczycie polityków demolujących tureckie studio, ludzi z obsługi technicznej, którzy zapomnieli, że kamery nagrywają czy dziennikarzy wpadających na latarnię czy niszczących  prace swoich rozmówców. Udanej zabawy!

Przykład numer cztery rozbawił nas do łez

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply