Ten koci tata wie, jak pomóc przy porodzie! Skradł serca każdego, kto to zobaczył. Uważaj na swoje

Mamy wiedzą, jak trudnym i niezwykłym przeżyciem jest poród.

O ile problemy, związane z wychowaniem dziecka w przypadku zwierząt odpadają, o tyle ból i wycieńczenie jest jak najbardziej obecne przy porodach,  u naszych czworonogów. Ten koci tata dobrze o tym wie, dlatego postanowił pomóc rodzącej mamie. To, co zrobił sprawia, że nawet wielbiciele psów uniosą kciuki w górę.

Zdjęcia kociego taty o imieniu Yello udostępniła na swoim Facebooku zdjęcia swojego mruczącego czworonoga. Uroczy rudy kociak, to jednak nie tylko zwykły kanapowiec, ile i oddany, kochający ojciec. Jego właścicielka nic nie wiedziała o niezwykłym wyczuciu swojego mruczka, póki nie przyszła chwila porodu Tam The. Kociczka nosiła w brzuchu cztery małe mruczki. Dumny ojciec miotu postanowił pomóc wycieńczonej mamie.

To chyba najsłodsza kocia rodzinka. Musisz koniecznie zobaczyć te zdjęcia.

wiedział, jak okazać swoje wsparcie, był zestresowany, tym, co się wokół niego dzieje. Potem jednak bardzo się zaangażował w cały proces i okazał wsparcie Tam The. Dbający i kochający, właśnie taki powinien być tata, z tego kota wielu niedoszłych tatusiów powinno wziąć przykład. Yello nie odstąpił kociej mamy na krok. Pomagał zarówno przy porodzie, jak i tuż po nim. Nikt chyba nie podejrzewałby kotów o taką czułość. Tymczasem to dzięki temu samcowi i jego interwencji małe urodziły się zdrowe i nic im nie jest.

Jest ich cztery, wszystkie zdrowe, wesołe i zadbane przez rodziców – zdradziła właścicielka kociej rodziny. Kocia mama może liczyć na pomoc ze strony Yello, to bardzo krzepiące mieć po swojej stronie tatusia dzieci, nawet kiedy do czynienia mamy z kotami.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply