Ten koralik to szczyt mody. Kobiety używają takich w jednym zadziwiającym celu…

Na punkcie tego modowego trendu oszalały całe Stany Zjednoczone!

Było już wiele dziwnych modowych wynalazków: fałszywy camel toe, szorty z poduszkami z tyłu, powiększające pupę i tym podobne cuda. Teraz jednak jedna z amerykańskich firm wpadła na coś, co może spokojnie konkurować z tymi śmiałymi i niedorzecznymi ulepszeniami. „Tylko sutki”, bo tak nazywa się ta cudowna firma, wymyśliła poduszeczki z koralikami, które mają imitować nabrzmiałe sutki.

Celebrytki oszalały na ich punkcie. Wkrótce poszły za nimi wyzwolone Amerykanki. Trend rozpowszechnia się powoli na całym świecie. O co w tym wszystkim chodzi? Molly Borman, autorka kontrowersyjnych nakładek na piersi tłumaczy, że mają one walory przede wszystkim estetyczne. – To znakomite uzupełnienie wizerunku dla kobiet wyzwolonych, które zrezygnowały z niewygodnych biustonoszów – reklamuje nakładki kobieta.

Jak przekonuje Borman, jej wynalazek sprawi, że kobiety zyskają większą samokontrolę. Na „fałszywych sutkach” umieszczone zostaną instrukcje, jak zbadać piersi pod kątem nowotworów bez wychodzenia z domu.

Ile kosztować będzie przyjemność noszenia takich „fałszywych sutków”? Czy znajdą się na nie jakieś chętne? Odpowiedzi znajdziesz na następnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : rebelcircus.com


Reply