Ten koralik to szczyt mody. Kobiety używają takich w jednym zadziwiającym celu…

Na punkcie tego modowego trendu oszalały całe Stany Zjednoczone!

Było już wiele dziwnych modowych wynalazków: fałszywy camel toe, szorty z poduszkami z tyłu, powiększające pupę i tym podobne cuda. Teraz jednak jedna z amerykańskich firm wpadła na coś, co może spokojnie konkurować z tymi śmiałymi i niedorzecznymi ulepszeniami. „Tylko sutki”, bo tak nazywa się ta cudowna firma, wymyśliła poduszeczki z koralikami, które mają imitować nabrzmiałe sutki.

Celebrytki oszalały na ich punkcie. Wkrótce poszły za nimi wyzwolone Amerykanki. Trend rozpowszechnia się powoli na całym świecie. O co w tym wszystkim chodzi? Molly Borman, autorka kontrowersyjnych nakładek na piersi tłumaczy, że mają one walory przede wszystkim estetyczne. – To znakomite uzupełnienie wizerunku dla kobiet wyzwolonych, które zrezygnowały z niewygodnych biustonoszów – reklamuje nakładki kobieta.

Jak przekonuje Borman, jej wynalazek sprawi, że kobiety zyskają większą samokontrolę. Na „fałszywych sutkach” umieszczone zostaną instrukcje, jak zbadać piersi pod kątem nowotworów bez wychodzenia z domu.

Ile kosztować będzie przyjemność noszenia takich „fałszywych sutków”? Czy znajdą się na nie jakieś chętne? Odpowiedzi znajdziesz na następnej stronie. 

zyjemność noszenia takiej nakładki z perełką Amerykanka zapłaci zaledwie 10 dolarów. – To niewielka cena, a duża zmiana – mówi Molly Borman. Jak zapewnia zarówno szefowa firmy, jak i cały jej zarząd, nakładki są całkowicie bezpieczne. Nie zawierają GMO. Wygodne w noszeniu, nie będą powodować wysypki, jeśli ktoś zdecyduje się na noszenie ich przez cały dzień. Wkładki z fałszywymi sutkami będą dostępne w dwóch rozmiarach: z mniejszym koralikiem – „zimne” i większym – „zamrożone”.

Pierwsze modele trafiły już do popularnych celebrytek, które jak ognia unikają stanika. Spodobały się Kardashiankom. Zostały docenione przez Victorię Beckham i Jennifer Aniston. Do czego nosić te oryginalne zdobienia piersi?

Do wszystkiego! Ubierasz swoją ulubioną koszulę, bluzkę, czy dzianinowy sweter i te perełki i już masz coś ekstra. Rzucasz się w oczy – mówi Borman.

Jak myślicie, czy jej wynalazek miałby szansę znaleźć swoje zwolenniczki w Polsce?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : rebelcircus.com

Reply