Ten mega rozciągliwy chłopak potrafi przecisnąć całe ciało przez rakietę tenisową. Musisz to zobaczyć!

18-letni Yash Shah zadziwił przyjaciół i rodzinę swoim niezwykle elastycznym ciałem. Chłopak wyćwiczył je tak, że nie ma dla niego otworu, przez który się nie przeciśnie.

Dawniej ludzie gumy byli traktowani jako pewne wynaturzenie. Występowali w cyrku, zbyt delikatni, by podjąć się wykonywania jakiegoś uważanego za normalny zawodu. Tak więc przez lata narażali się na pośmiewisko, wędrując po krajach w trupach „dziwolągów”.

Dziś ekstremalnie elastyczne ciało jest traktowane jako dar od Boga. Ich właściciele są zaś bardzo popularni na całym świecie. Swoje ciało mogą wyćwiczyć. Gimnastyka artystyczna, czy joga to sporty wymagające wiele wyrzeczeń i wysiłku. Brak predyspozycji wyklucza jednak nawet najbardziej zdeterminowanego zawodnika. O takim braku na pewno nie można mówić w przypadku tego 18-latka z Indii. To, co wyprawia ten chłopak, jest nie do uwierzenia.

Zobaczcie sami. Zdjęcia i filmik na następnych stronach sprawią, że zaniemówicie z wrażenia.

tni Yash Shah z Surat w Indiach potrafi obrócić ręce i nogi o 360 stopni, a palce i szyję o 180 stopni! Elastyczny nastolatek w swojej wiosce nazywany jest gumowym chłopcem. Yash jest tak gibki i rozciągnięty, że potrafi nawet przecisnąć całe ciało przez rakietę tenisową. Jego matka Kamini Shah uważa, że elastyczność chłopca to dar od Boga. Mówi: – Yash różni się od innych dzieci. Może obrócić swoje ciało w dowolnym kierunku w przeciwieństwie do innych. To oczywiście prezent od Boga – stwierdza matka.

Swoje umiejętności chłopak ćwiczy od 3 lat. Jak podejrzewa niezwykłe predyspozycje odziedziczył po dziadku Ramlalu Kanyalalu, który pomaga mu podczas ćwiczeń. Ramlal jest osobistym trenerem gimnastyka, specjalnych ćwiczeń chłopak uczy się również z filmów instruktażowych na YouTube. Jego mama i tata są bardzo dumni z takiego syna.

techniki, które pozwalają rozciągnąć ciało i wyrobić ekstremalną giętkość nigdy nie zaszkodziły Yashowi. Jak twierdzi młody chłopak, potrafi w pełni je kontrolować i chronić przed nadmiernym napinaniem. – Odwiedziłem lekarza ortopedę, który przyznał, że elastyczność taka, jak moja jest bardzo wyjątkowa i występuje u niewielu osób – wyznaje chłopak. Rodzice Yasha są zdumieni umiejętnościami syna. Szukają dla niego profesjonalnego trenera, który pomógłby mu doskonalić jego technikę.

Marzeniem nastolatka jest wpis w Księdze Rekordów Guinnessa. Chce stać się najbardziej giętkim człowiekiem świata.

Obejrzyjcie filmik i oceńcie jego szanse.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : barcroft.tv

Reply