Wybierz biurko przy którym chciałbyś siedzieć podczas ważnego egzaminu i dowiedz się czegoś o własnych ambicjach 

Każda podejmowana decyzja jest wyrazem osobowości człowieka.

Ludzie swój charakter i podejście do życia ujawniają nie tylko za pomocą słów, ale także poprzez różne zachowania podejmowane w codziennym życiu. Choć na pozór wiele wyborów wydaje się nieistotnych, to w rzeczywistości są one wyrazem stanu podświadomości człowieka i ujawniają jego ukryte cechy czy pragnienia.

 

Szczególnie ważne są decyzje, które podejmujemy w stresie, ponieważ wtedy podświadomość bierze górę nad trzeźwym myśleniem. Jedną z sytuacji, którą można zaliczyć zarówno do ważnych, jak i stresujących, jest zdawanie egzaminu.

Wybory podejmowanie podczas egzaminowania wiele mówią o ambicjach człowieka, dlatego opracowano krótki test, który pomoże je zidentyfikować. Wystarczy tylko na poniższym rysunku wybrać miejsce, na których chlelibyśmy usiąść podczas ważnego egzaminu.

 

1. Ambitny typ

Jesteś bardzo ambitnym człowiekiem, a do tego optymistą. Lubisz skupiać się na przyszłości, planować ją i zapobiegać ewentualnym problemom. Cechuje Cię też ogromna wytrwałość, dlatego niektórzy widzą w Tobie wielkiego uparciucha. Pomimo bardzo dużych ambicji, jesteś osobą wesołą i towarzyską. Twoją wadą jest to, że kiedy dążysz do konkretnego celu, zapominasz o innych sprawach, przez co wiele osób postrzega Cię jako osobę mało odpowiedzialną.

Kolejne odpowiedzi już na drugiej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : perfecto.guru

Reply