Test osobowości – odkryj, co sprawia, że tracisz dla kogoś głowę

Nic nie zmienia nas tak bardzo, jak miłość.

Kiedy się w kimś zakochujemy, przez chwilę przestajemy być sobą. Przypomina to jakąś chorobę. Objawy rzeczywiście są podobnie: tracimy apetyt, jesteśmy pobudzeni, a czasami czujemy się tak, jakbyśmy mieli gorączkę. Miłość zmusza nas do czynów zupełnie do nas niepodobnych. Dla kogoś, kogo kochamy, jesteśmy w stanie przenosić góry.

Prawdziwa miłość wydobywa z nas to, co najpiękniejsze. Każdy jednak definiuje ją trochę inaczej. Czym jest dla ciebie miłość? Co najbardziej w niej cenisz i co sprawia, że bez reszty tracisz dla kogoś głowę? Na te wszystkie pytania odpowiesz sobie z tym prostym testem. Wystarczy, że wskażesz kształt na obrazku, który dostrzegłeś najwcześniej, a resztę zrobi za ciebie twoja podświadomość.

Test osobowości – odkryj, co sprawia, że tracisz dla kogoś głowę

1. Kobieta w masce

W miłości cenisz sobie najbardziej ten pierwszy etap, kiedy to łączy was wzajemna fascynacja i pełno jest jeszcze między wami niedopowiedzeń i tajemnic. Nie lubisz mieć wszystkiego „podanego na tacy”. Jesteś zdobywcą. Najwięcej frajdy sprawia ci flirtowanie. Kiedy padają pierwsze poważne deklaracje kończy się dla ciebie najlepsza zabawa, a zaczyna szara rzeczywistość.

2. Para 

Jeśli para pierwsza rzuciła ci się w oczy, to znak, że w związku najbardziej cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa. Najbardziej podoba ci się i pociąga cię wspólne budowanie zaufania i układanie sobie z kimś życia. Cenisz sobie pewność, że możesz na kimś polegać i masz u boku osobę, którą możesz obdarzyć bezgranicznym zaufaniem.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : yourtango.com

Reply