Intrygujący test „Perspektywa miłości” wskaże, co tak naprawdę sądzisz o miłości i związkach

Każdy chce wiedzieć, co tak naprawdę w nim siedzi, jednak najczęściej sam siebie zaskakuje wyborami, jakie dokonuje.

Nasze spojrzenie na miłość i związki kształtuje bardzo wiele rzeczy. To jaką relację mieli rodzice, jakie wartości wpajali i co sobą reprezentowali. Życie potem weryfikuje nasze poglądy. Ludzie  dorośli albo robią wszystko zupełnie inaczej niż ich rodzice, albo idą ich śladem. Dlatego często związki dzieci mogą być zupełnie różne niż ich rodziców.

Stworzenie dobrego i trwałego związku jest możliwe tylko wtedy, gdy każde z partnerów wie czego chce, potrafi pójść na kompromis i co najważniejsze, kocha samego siebie. To bardzo ważne, by akceptować swoje wady i zalety i znać siebie na tyle, by komuś obcemu nie zgotować piekła na ziemi. Czasami najtrudniej odpowiedzieć na najprostsze pytania, dlatego przydają się małe podpowiedzi.

Test miłość i związki

Taką podpowiedzią mogą być testy i quizy, które nie tylko dają szansę na postawienie sobie ciekawych pytań, ale też podpowiadają, co mają do powiedzenia na ten temat specjaliści. Pozornie niezwiązane z niczym pytania stają się podstawą do dowiedzenia się czegoś o sobie. Oczywiście, nie jest to rozwiązanie problemów czy naukowa wiedza, która jest w 100% nieomylna. Wszystkie testy należy uważać za ciekawostki i zabawę.

Na kolejnej stronie znajdziesz zestaw 7 pytań, odpowiedz na nie i dowiedz się, czegoś o sobie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : personalityquiz.net

Reply