Test psychologa, który zdradza, jak podchodzisz do problemów. Wybierz jedną postać, a powiemy ci całą prawdę!

Problemy ma każdy, niezależnie czy jest się bogatym, czy biednym, chorym czy zdrowym, w związku czy też nie. Ważne jest to, jak do nich podchodzimy.

Jedni ludzie załamują się już przy najmniejszych przeciwnościach losu, drudzy dzielnie z nimi walczą, a jeszcze inni proszą innych, aby je rozwiązali. Istnieją również ludzie wyjątkowo pozytywni, którzy potrafią śmiać się kłopotów lub przekształcać je w sukces. Takie osoby to oczywiście wyjątki. Każdy lubi przebywać w ich towarzystwie, bo nie narzekają i nie opowiadają ciągle o swoich troskach.

Wiedzą, że problemy ma każdy i dodatkowo obarczanie ich cudzymi nie przyniesie żadnej korzyści. Oczywiście można się wygadać, ale nie w sposób, który zdołuje słuchacza i sprawi, że będzie czuł się po rozmowie z nami fatalnie. Dziś chcemy wam przedstawić pewien test stworzony przez rosyjskiego psychologa. Pozwala on stwierdzić, jak człowiek podchodzi do życiowych problemów. Na obrazku widzimy jaskiniowców, którzy próbują zabić mamuta (symbol problemu). Każdy robi to w inny sposób. Przypatrz się obrazkowi i wskaż, z którym jaskiniowcem się identyfikujesz. Niektórzy ludzie identyfikują się z mamutem. Jest to najgorszy z możliwych wyborów.

Jaskiniowiec numer 1

Wybór ten zdradza, że odważnie podchodzisz do problemów. Starasz się z nimi walczyć i je rozwiązywać. Nie siedzisz i nie płaczesz w poduszkę, że los zesłał na ciebie przeciwności losu, tylko próbujesz się z nimi zmierzyć. Oczywiście, nie zawsze wygrywasz. Czasem ponosisz porażkę, która źle na ciebie działa, jednak potrafisz się z niej otrząsnąć. Osoby, które zdecydowały się na wybór postaci numer 1, są bardzo odważne i samodzielne. Nie obwiniają innych za swoje porażki. Ich wadą jest to, że często kumulują swoje problemy w środku i nie umieją o nich rozmawiać.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply