Odpowiedz sobie, który węzeł uważasz za najmocniejszy, twój wybór zdradzi wiele o twoim charakterze

Węzeł A

Wybór tego węzła pokazuje, że jesteś wolnym duchem. Nie lubisz, gdy ktoś mówi ci, jak masz żyć i co robić.  Lubisz łapać okazje, które daje ci życie, nie boisz się podjąć ryzyka, by dostać to, czego chcesz i dobrze się przy tym bawić. Jesteś osobą ciekawą życia i świata, lubisz się uczyć i poznawać świat. Widzisz świat w sposób, który nie każdy jest w stanie pojąć.

Węzeł B

Ten węzeł wskazuje, że jesteś osobą miłą i spokojną. Nie lubisz konfliktów i zawirowań, uważasz, że kulturą i uśmiechem uzyskasz więcej niż walką. Jesteś osobą, która lubi pomagać innym, radzić i wspierać je. Wiele osób szuka u ciebie pocieszenia. Masz w sobie mnóstwo miłości dla świata.

Węzeł C

Węzeł C zdradza, że jesteś osobą energiczną i pełną chęci do działania. Nie lubisz nudy. Uważasz, że życie jest krótkie i trzeba je wykorzystać na maksa. Masz wielu przyjaciół, których motywujesz do działania, chwytasz dzień i pokazujesz innym, że cieszenie się tym, co się ma, jest wielką zaletą i szansą na udane życie.

Węzeł D

Wybór węzła D pokazuje, że jesteś spokojną i opanowana osobą, nie lubisz dramatyzowania. Wolisz jak życie płynie naturalnym rytmem, bez wielkich dołków i wzniesień. Potrafisz jednak szybko reagować i sprytnie uzyskiwać to, czego chcesz. Dobrze radzisz sobie w kontaktach z innymi, bo potrafisz trafnie odgadywać ich zamiary.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : en.playbrain.me


Reply