Z piosenką „The Power Of Love” mierzyło się już wielu artystów, ale wykonanie tego Afrykańczyka zdeklasowało konkurencję

Są na tym świecie piosenki, które słyszał chyba każdy. Należą do nich zarówno piękne i spokojne ballady o miłości, jak i mocne numery rockowe czy popowe przeboje. Wielkie hity śpiewa się najtrudniej, ponieważ nie łatwo jest dorównać oryginałowi i aranżacji innych wykonawców, którzy już pokusili się o zrobienie coveru znanego przeboju.

Do piosenek, które weszły do klasyki światowej muzyki jest utwór „The Power Of Love”, który po raz pierwszy wykonała Jennifer Rush w 1984 roku. Melodia okazała się przebojem na lata, ponieważ chętnie sięgali po nią inni późniejsi artyści. Do najbardziej znanych coverów należy ten Céline Dion z 1993 roku. Ale jak się okazuje nie tylko paniom świetnie idzie wykonanie tego utworu, ponieważ pewien Afrykańczyk swoim wykonaniem zadziwił wszystkich.


the-power-of-love-p


Nieprzeciętne talenty muzyczne można spotkać na każdym kontynencie, ale niestety o wielu z nich świat się nie dowie. Na szczęście teraz żyjemy w dobie internetu, więc jeśli coś już zostanie nagranie, to jest duże prawdopodobieństwo, że trafi do sieci i być może zostanie zauważone przez kogoś wpływowego z branży. Taki los może spotkać pewnego mężczyznę, którego nagrała siostra, jak śpiewa dla niej  przebój „The Power Of Love”.

Czy świat doceni jego talent?

the-power-of-love-1


Piosenka ta nie należy do łatwych, zwłaszcza dla mężczyzn, ale jak pokazało życie, brawurowe wykonanie utworu przez mężczyznę jest możliwe, a poniższe nagranie jest tego dowodem. Warto również zaznaczyć, że osoba śpiewająca na filmie to komplety amator, który nigdy profesjonalnie nie zajmował się muzyką, więc tym bardziej wielkie brawa dla jego wrodzonego talentu.

Podobieństwo do głosu Céline Dion jest uderzające

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : virealno.com

Reply