Najpierw zapragnął być kobietą, a później smokiem! By zrealizować swój cel, obciął sobie uszy i nos! Jego metamorfoza jest szalona i przerażająca

Ludzie w poszukiwaniu własnej tożsamości nie cofną się przed niczym.

Każdy człowiek staje przed trudnym zadaniem określenia własnego „ja”. Jedni nie mają z tym żadnego problemu, zaś drudzy czują się inni i niedopasowani, dlatego zaczynają szukać swojej prawdziwej tożsamości, która byłaby wstanie wyrazić to, jak czują się w środku. Niekiedy efekty takich poszukiwań są szokujące, a nawet przerażające…

Niegdyś ludzie łatwiej godzili się z tymi, jacy się urodzili, ale XXI wiek przyniósł zmianę. Dziś ludzie chętniej zaprzeczają swojej fizjologi i wolą sami kształtować swoje ciała i tożsamość, niż decydować się na to, co akuratnie narzuciła im biologia. W efekcie, setki tysięcy osób na całym świecie poddaje się różnym operacjom, by uzyskać wygląd, który odzwierciedli to, kim w głębi duszy się czują.

Jedną z osób, która czuła się obco w swoim ciele, był Richard Hernandez. Mężczyzna wychował się w Teksasie w Stanach Zjednoczonych i od zawsze czuł, że jest coś nie tak: choć posiadał ciało chłopca, to myślał i patrzył na świat jak dziewczynka.

Przez kilka dekad Richard ukrywał swoją podwójną tożsamość, ponieważ bał się odrzucenia, aż w wieku 50 lat postanowił przejść metamorfozę i stać się kobietą. Czuł, że dłużej nie może oszukiwać samego siebie i zmienił się w Evę. Choć zmiana go zadowoliła, nadal nie uważał, że jest tym kimś, kto mieszka w jego wnętrzu.

Ostatecznie mężczyzna całkowicie odrzucił ludzką płciowość, gdyż nie poczuwa się do bycia ani kobietą, ani facetem. Uznał natomiast, że jest smokiem i zaplanował serię operacji plastycznych, które pomogłyby mu w staniu się mitycznym stworem o imieniu Tiamat.

Ile Tiamat wydał na swoją zmianę? Jak był jej efekt i co zamierza dalej? O tym przeczytacie w dalszej części artykułu. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : news.com.au, elmeme.me

Reply