Wszyscy byli pewni, że ta alkoholiczka jest w ciąży. Zamiast dziecka w jej brzuchu znaleźli coś innego!

W alkoholizm łatwo popaść, ale trudno się z niego wyleczyć i czasem mimo wsparcia ze strony wielu osób, chory nie może poradzić sobie z nałogiem.

To niełatwe zadanie a dodatkowo utrudnia je fakt, że sporo ludzi wstydzi się tego problemu i nie przyznaje się, że ma kłopoty z piciem. Z alkoholizmu nie wychodzi się ot, tak. To trudna i żmudna praca wymagająca czasem podjęcia śmiałych kroków. Tego nałogu nie można całkowicie wyeliminować, a alkoholikiem jest się już na zawsze, bo leczenie nie likwiduje nałogu, a tylko przerywa picie.

Dalszy rozwój wydarzeń zależy już tylko od danej osoby. Niepijącego alkoholika będzie czekał trudy okres trzeźwego spojrzenia na świat i zaakceptowanie tego, że jest się inną osobą. Dopiero wtedy zauważy to, czego nie dostrzegał, gdy był zaślepiony alkoholem. Czy zdoła odbudować życie swoje i swojej rodziny? To zależy tylko od niego i jego silnej woli.

Na kolejnych stronach przeczytasz o pewnej 35-latce z Wielkiej Brytanii, która miała niemałe problemy z piciem. Jej przypadek powinien być przestrogą dla wszystkich!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : realitiabadi.blogspot.ae, cheakak.blogspot.com, mirror.co.uk

Reply