To zdjęcie podzieliło internet! A ty widzisz na nim ducha?

Kwestia życia pozagrobowego i tego, co czeka każdego po śmierci jest na tyle skomplikowana, że można powiedzieć: ilu ludzi, tyle opinii. Jedni głoszą religijne teorie, mówiące że, gdy ciało umiera, dusza udaje się w podróż do piekła lub nieba. W zależności od religii wyznawanej przez człowieka, wygląda to inaczej. Są też zwolennicy teorii, że nie ma ani piekła, ani nieba tylko pustka i nicość.

Dlatego też, gdy w internecie pojawiają się zdjęcia, przedstawiające duchy z miejsca pojawia się taka sama liczba osób mówiąca, że to fotomontaż, że ktoś się zabawia kosztem innych, jak i ludzi, którzy wierzą, że oto mamy dowód na życie poza grobem i istnienie duszy.


glowne


Znów dyskusja rozgorzała, gdy w Internecie pojawiło się zdjęcie przedstawiające miejsce wypadku. Nad kapeluszem mężczyzny w centralnej części zdjęcia widać zjawę! Biały cień w kształcie człowieka rozbudził internautów. Część twierdzi, że to naoczny dowód, który pokazuje jak uchodzi dusza.

Pojawiają się też sceptyczne głosy, że to tylko cień na drzewie lub też krzak w jaśniejszym kolorze. A ludzie widzą to, co chcą zobaczyć. Kto ma rację?

zdj

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : facebook.com

Reply