7 oznak, że jesteś w toksycznym związku i szybko musisz to zakończyć!

Miłość jest pięknym uczucie, które wydobywa z nas najlepsze cech, jednak nie zawsze, można trafić na osobę, która będzie ci zatruwać i niszczyć twoje marzenia.

Wiele osób uważa, że dobry związek zależny jest od partnera, jakiego się posiada. Nic bardziej mylnego! Dobry związek zależy głównie od relacji, jakie się z nim zbuduje. Stabilny i dobry związek daje człowiekowi przestrzeń i radość, która sprawia, że chce się działać. Wiele osób uważa, że nie ma szans na inny związek i brnie w toksyczne relacje, które wyniszczają i prędzej lub później kończą się wielkim żalem. Te sygnały powinny dać ci do myślenia:

 

7 oznak, że jesteś w toksycznym związku i szybko musisz to zakończyć!

 

Nie pozwala ci wychodzić z przyjaciółmi

Rzadko widzisz znajomych, a jeśli już wychodzisz, to zawsze musisz iść z partnerem. Jeśli brzmi to znajomo, to jest to znak ostrzegawczy. Dobra relacja by „wzrastać” potrzebuje przestrzeni i zaufania. Każdy musi mieć w związku trochę czasu dla siebie i swoich przyjaciół, by wyjść i zmienić środowisko. Wiadomo, początkowa faza zakochania sprawia, że ludzie chcą spędzać ze sobą każdą chwilę, ale z czasem to powinno wracać do normy, bo będziecie się tylko męczyć.

 

7 oznak, że jesteś w toksycznym związku i szybko musisz to zakończyć!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply