Tom Hanks wymienia 6 zasad zdrowego małżeństwa. Jest z żoną ponad 30 lat, warto go posłuchać!

W Hollywood ze świecą szukać par z wieloletnim stażem. 

Związki ciągle się rozpadają, a małżeństwa rozwodzą. Nawet aktorzy, którzy wydają się idealnie dobrani, nie wytrzymują z sobą dłużej niż 10 lat. Show-biznes jak nic innego wykańcza związki. Miłość nie idzie widać w parze ze sławą i popularnością. Jest jednak jedna para w Hollywood, która nic sobie nie robi z upływu czasu i żyje szczęśliwie od 31 lat. To aktorzy: Tom Hanks i Rita Wilson. Chcesz znać ich receptę na zdrowy związek?

1. Nie bierz ślubu przed 30!

Tom Hanks i Rita Wilson spotkali się podczas kręcenia filmu Wolontariusze w 1985 roku, gdzie grali zakochaną parę. Ich romantyczna relacja rozkwitła również poza planem. Hanks miał już wtedy żonę i dwójkę dzieci, a Wilson narzeczonego. Aktor postanowił się jednak rozwieść i oświadczył ukochanej.

Po latach śmiało stwierdził, że decyzję o pierwszym małżeństwie podjął zbyt szybko. Był młody, impulsywny i cały czas pracował. Nie miał czasu dobrze przemyśleć tego, co robi ze swym życiem. – Nie bierz ślubu przed 30! – radzi dzisiaj. 

2. Idź na kompromis, nawet gdy jest ci bardzo trudno

Kiedy Hanks zaczął spotykać się z Wilson, szybko pojawił się pewien problem. Aktor był praktykującym katolikiem, a Wilson (pochodząca z Grecji) i jej rodzina byli prawosławni. Wiara i obrzędowość była dla niej bardzo ważna, Hanks doszedł więc do wniosku, że przejdzie na wyznanie żony. 

Poświęciłem coś dla mojej żony. Rita ma greckie korzenie i wiarę prawosławną. A ja byłem katolikiem, więc przed ślubem nawróciłem się z głębokiego szacunku dla jej rodziny 

Czytaj dalej na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply