Przez 10 lat nie wiedziała, że w jej głowie zagnieździło się coś takiego! Lekarze byli oszołomieni, gdy wyciągnęli TO z ciała dwunastolatki!

Każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem najdłużej, jak się da, ale nie wszyscy wiedzą jak o nie zadbać.

Bardzo ważne jest, aby nie bać się lekarzy i regularnie poddawać się badaniom. Nawet najmniejszych objawów chorobowych nie należy bagatelizować. Oczywiście nie chodzi o to, by przy niewielkim bólu głowy czy gardła od razu iść do specjalisty, ale o to, żeby uważnie obserwować czy dolegliwości się nie nasilają i reagować, gdy tak się stanie.

Nie każdą chorobę można od razu zauważyć. Czasem nawet lekarze nie wiedzą, co tak naprawdę dolega pacjentowi. Mimo ogromnego rozwoju medycyny nadal niektórych chorych ciężko zdiagnozować i miesiącami muszą zmagać się z przykrymi dolegliwościami. W podobnej sytuacji znalazła się 12-letnia Nita Juggi z Kutch w środkowych Indiach. Ojciec posyłał ją do różnych specjalistów, jednak żaden z nich nie wiedział, co dolega dziecku.

Na kolejnych stronach przeczytasz więcej o tajemniczej chorobie Nity. Jeśli jesteś wrażliwy, lepiej skończ czytanie na tym etapie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk, nydailynews.com

Reply