Każdemu zdarza się zaliczyć totalną wpadkę, po której wstyd wyjść z domu. Zobaczcie, jak łatwo narobić sobie obciachu

Nikt nie jest idealny i każdemu zdarza się być niezdarnym, nieostrożnym czy po prostu bezmyślnym. Efektem tego może być zaliczenie totalnej wtopy, z której znajomi będą się śmiać przez najbliższą dekadę. 

Człowiek już ma taką naturę, że lubi się śmiać z innych, zwłaszcza, jak przydarzają im się małe nieszczęścia w postaci zabawnych sytuacji: a to ktoś się potknie, zagapi i w coś uderzy albo zrealizuje głupi pomysł, co go zaboli lub będzie stał w złym miejscu, o złym czasie. Trudno się wtedy powstrzymać od wybuchu śmiechu, ale należy pamiętać, że każdy kij ma dwa końce i dziś możemy się śmiać z kolegi, ale jutro to on się może śmiać z naszej wpadki i nieszczęścia.


wpadka-pas


Niektóre wpadki bywają bardzo bolesne, zarówno dla ciała, jak i dla ego. Co zrobić kiedy już przydarzy nam się pechowa sytuacja? Przede wszystkim podejść do niej na luzie i śmiać się z innymi. Najgorsze, co można wtedy zrobić to obrazić się na los i rozbawionych sytuacją ludzi. Trzeba więc zaakceptować to, że nie wszystko w życiu idzie gładko, a pomyłki są wpisane w naszą codzienność.

Czasem wtopy bywają bardzo bolesne

wpadka-1


Jeśli lubicie patrzeć, jak komuś powinęła się noga to poniższe zestawienie wpadek rozbawi was do łez. Aż trudno zdecydować się, która wtopa powinna zająć pierwsze miejsce na podium.

Mix najlepszych wpadek

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply