W dzieciństwie zostali okrzyknięci geniuszami i złotymi dziećmi, ale ich życie potoczyło się niespodziewanie tragicznie

Wiele osób kocha genialne dzieci, są traktowane specjalnie, dzięki swoim umiejętnościom, jednak, co dzieje się z nimi gdy dorosną?

Dzieci z niebywałymi talentami zachwycają, mają zdolności i łatwość przyswajania wiedzy. Szybko przerastają wiedzą nawet dorosłych, a zna je cały świat. Genialni matematycy, artyści czy lekarze, zaczęli czytać, kiedy ich rówieśnicy zaczynali mówić. Takie dzieci mają niesamowite możliwości, jednak nie zawsze ich życie jest szczęśliwe.

Radzenie sobie z wielką wiedzą, która nie zawsze idzie na równi z rozwojem emocjonalnym nie jest łatwe. Niestety, często też rodzice są tak ambitni, że tyranizują swoje dzieci, by pokazać je na całym świecie. Nie zawsze wiedza i genialny talent idzie w parze ze szczęściem. Mamy dla was historie dzieci, które w swoim czasie były uznawane za genialne i znał je jeśli nie cały świat, to kraj z którego pochodziły. Jednak ich historię są przestrogą, by dziecku, nawet temu genialnemu dać być dzieckiem i także, że często za wielki talent płaci się wielką cenę.

Genialne dzieci, których historie życia potoczyły się tragicznie

Polina Osetinskaya

Polina jest córką słynnego pianisty, który na jej przykładzie postanowił pokazać, że talent nie jest do niczego nie potrzebny, wystarczy odpowiednie wychowanie i nauka. Dziewczynka mając 8 lat musiała grać nawet przez 30 godzin. Ojciec twierdził, że Polina nie ma talentu i gra tylko dzięki jego metodzie wychowania. Kiedy miała 13 lat uciekła z domu i nigdy do niego nie wróciła, okazało się, że nie wytrzymywała już presji ojca, jego przemocy i obelg. Do dziś daje koncerty.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply