Mija rok, a z nim trendy, które jednych obrzydzały, a drugich zachwycały. Po której stronie byłaś?

Każdy nowy rok wypiera mody, które święciły triumfy na całym świecie.

Dzięki temu, że internet obiega cały świat, trendy nie nadchodzą z wielkich miast i państw do innych latami. Coś może być modne, miesiąc lub dwa, a potem nikt nawet o tym nie pamięta. Za tym, by coś stało się modne, stoją szafiarki i inne gwiazdy blogów, instargrama czy YouTube. Inni szybko kopiują wzorce i powielają je, mimo że nie raz już na pierwszy rzut oka widać, że są głupie.

By pokazać swoją indywidualność i nowoczesność, kobiety potrafią zrobić ze swoim ciałem wiele. Farbowanie włosów na tęczowe kolory, wkładanie w zimne dni cieniutkiej odzieży czy inne szaleństwa to tylko wierzchołek góry modowej. Jednak z nowym rokiem szykują się nowe trendy, czy będą lepsze niż te w ubiegłym? Zobaczymy.

Teraz mamy dla was podsumowanie najdziwniejszych trendów, które rządziły internetem, ale na szczęście przemijają i pewnie prędko nie wrócą. Uległo im sporo kobiet, mimo że już na pierwszy rzut oka nie były zbyt piękne. Sądzę, że kilka z nich było uroczych, kilka dosyć odważnych… a parę… cóż dobrze, że przeminęły. A ty jak sądzisz?

Włosy z nosa

Włosy w nosie zazwyczaj są wycinane czy wyrywane, w 2017 roku były jednak modne. Zwłaszcza te sztuczne i doklejane, wiele osób podchwyciło ten trend i wrzucało takie zdjęcia do internetu, jednak większość ludzi uznała to za bezsensowne.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk

Reply