7 modowych trików, dzięki którym nikt nie będzie umiał oderwać od ciebie oczu

Są dni, kiedy chcemy błyszczeć i czuć się jak gwiazdy.

Kobiety lubią błyszczeć, zwłaszcza przy wielkich okazjach chcą, by wszyscy zauważyli, że się postarały. Makijaż, odpowiednia sukienka, szpilki – wszystko doskonale dobrane i przemyślane. Każda kobieta tak ma, nawet jeśli na co dzień chodzi w dżinsach i koszulce. Kiedy się staramy, chcemy być docenieni, to normalne.

Coraz więcej osób korzysta z pomocy profesjonalnych stylistów czy specjalistów od wizerunku. Takie osoby nie tylko uczą, jak się ubierać, ale też pomagają zadbać o sposób wypowiadania się, prezencje i maniery. Jest to istotne zwłaszcza dla osób, które zajmują publiczne stanowiska czy w ogóle współpracują i kierują innymi. Dlatego warto zwracać uwagę na rady, jakich udzielają specjaliści, ponieważ doskonale wiedzą, strój i odpowiednia prezencja może pomóc zaskarbić przychylność innych.

Jak zwrócić na siebie uwagę – 7 trików, by zrobić wielkie wrażenie

Kiedy czeka cię wielkie wyjście, chcesz się pokazać i dobrze wypaść trzymaj się tych 7 zasad:

1. Zestawienie

Mieszaj i zestawiaj ze sobą ciuchy. Bardzo popularne jest wkładanie do obcisłych legginsów luźnych topów czy wielkich swetrów. Nie bój się zderzać ze sobą stylów. Do sukienki, zamiast świecących szpilek możesz włożyć dziewczęce buty sportowe. Efekt murowany. Warto wtedy trzymać się jednej kolorystyki, by podkreślić, że jest to spójna stylizacja, nie zaś włożenie pierwszych ciuchów, jakie wypadły z szafy.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : lifehack.org

Reply