7 modowych trików, dzięki którym nikt nie będzie umiał oderwać od ciebie oczu

5. Wykorzystuj akcesoria

Piękna biżuteria, niebanalna torebka sprawią, że przyciągniesz uwagę innych i dasz się zapamiętać. Nie przesadzaj jednak, żeby nie wyglądać kiczowato. Najlepiej duże i kolorowe dodatki zestawiać ze stonowanymi ciuchami. Mężczyźni także mogą skorzystać z tego triku – interesujący zegarek, ciekawa muszka czy szelki z pewnością sprawią, że stylizacja będzie ciekawa.

6. Ciekawe wzory

Wybranie ciekawych, geometrycznych wzorów pokazuje, że wiesz, co piszczy w modzie i dbasz o swój styl. Na wielkie wyjścia lepiej zrezygnuj z motywów roślinnych i pledowych. Można też przy ciekawych wzorach pozwolić sobie na kontrastowe, ale jasne kolory.

7. Czerp z innych kultur

Nic tak nie zwraca uwagi, jak nawiązania do różnych kultur. Pozwól sobie na dodatki charakterystyczne dla innych kultur. Nie chodzi o to, żebyś paradowała z indiańskim pióropuszem na głowie, ale pokaż, że wiesz, co nosi się w innych krajach, nie bój się nawiązań i czerpania od innych. Połączenie klasycznego kroju z ciekawym kolorem i etnicznym dodatkiem, zawsze sprawia, że zwraca się uwagę na taką osobę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : lifehack.org

Reply