Zadała chłopakowi trudne pytanie: „Dlaczego mnie zdradzałeś?” Odpowiedź doprowadziła do łez oboje

Kiedy związek kończy się załamaniem – zdradą czy innym dramatem pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi. Poczucie winy i dezorientacji towarzyszy obojgu. Każdy ma własne historię, własne żale do rozpatrywania. Mimo upływającego czasu pytania nadal dręczą. 

Ali i Andrew byli ze sobą siedem lat. Byli parą od liceum, ale ich miłość się skończyła, gdy Andrew zdradził swoją dziewczynę. Namówieni przez redakcje gazety postanowili się spotkać i odpowiedzieć sobie na dręczące ich pytania.3Para spotkała się, na początku spotkanie było bardzo oschłe. Zwłaszcza, że pierwsze pytanie jakie padło brzmiało: „Czy często mnie zdradzałeś?” Andrew stwierdził, że nie zdradzał jej często i było to tylko całowanie się z innymi dziewczynami. Jednak Ali uznała to za „ohydne” i mimo czasu jaki upłynął od rozstania uważa, że nadal budzi to w niej emocje.

4


Andrew przedstawił swój punkt widzenia na to co się stało. Stwierdził, że był ciekawy innych kobiet, innych relacji. Bał się, że ona ma wyznaczoną drogę życia i będzie musiał się temu podporządkować. Jednak do końca sam nie wie dlaczego ją oszukiwał i kłamał. Dla Ali to było bardzo trudne, mimo że od rozstania minęło 2 lata.

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply