Para była bliska rozwodu i przekreślenia kilkunastu lat małżeństwa. Wszystko zmieniło jedno zdanie!

Historie opowiadane przez internautów z różnych stron świata często są zabawne, pokazują, że nieważne, na jakim krańcu świata żyjemy, z reguły miewamy te same radości i smutki. Zdarza się, że ludzie opowiadają historie swojego życia, by pomóc innym, dać im radę i pokazać, że nie ma problemu bez rozwiązania. 

Taką historią podzielił się z internautami Richard, który jest pisarzem, a o mały włos nie stracił największej miłości swojego życia – żony Keri.Kryzysy zdarzają się w każdej rodzinie, to normalne, ale ważne jest, jak sobie z nimi poradzisz. Od początku byliśmy małżeństwem ludzi o odmiennych charakterach, jednak dawaliśmy sobie z tym radę.

couple1


Z czasem pieniądze i sława, jakie na nas spadły, nie pomagały. Nierozwiązywane napięcia były tak ciężkie, że z ulgą wyjeżdżałem na promocje moich książek. Zaczynaliśmy się stawać własnymi wrogami, ciągle walczyliśmy o zwyczajne rzeczy. Nie potrafiliśmy rozmawiać ze sobą. 

couple


Kiedy byłem w trasie, zadzwoniłem do Keri, od słowa do słowa nasza rozmowa przeszła w straszną awanturę i wyrzucanie sobie najgorszych rzeczy. Byłem tak załamany tym wszystkim, że siedziałem i płakałem. Nie było mi lekko, Keri tak samo.

talk

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply