Sposób, w jaki trzymacie się za ręce mówi wiele o waszym związku. Sprawdź, co powie o twoim

Na początku związku para jest nierozdzielna, chce cały czas być blisko siebie i nikogo nie dziwi, że zawsze trzymają się za rękę.

Nikogo nie dziwią pary chodzące za rękę, jest to naturalne w naszej kulturze. Niektóre pary praktykują to niezależnie od ilości wspólnie spędzonych lat. Inne z czasem zaczynają chodzić obok siebie, ale już nie za rękę. Czasem przerywnikiem jest dziecko, które rodzice łapią za małe dłonie, by bezpiecznie stawiało kroki.

Najbardziej zawsze rozczulają staruszkowie, którzy są dla siebie czuli i troskliwi. Chodzą za rękę i są dla siebie mili. To wspaniałe widzieć, że pary potrafią się tak dobrać, że całe życie idą ze sobą pod rękę z radością i miłością. Widać, że jeśli się naprawdę chce i pracuje, to można spędzić dobre życie z kimś, kogo się kocha z wzajemnością.

Poznaj zatem różne sposoby trzymania się za rękę i zobacz, co mówi to o kondycji twojego związku.

 

1. Dłoń w dłoni

Ten sposób trzymania się za dłonie pokazuje, że twój związek oparty jest na miłości, ale nie na pożądaniu. Wasz związek jest stabilny i trwały, ale próżno w nim szukać szału uniesień. Jeśli lubicie spokój i stabilizację to związek dla was, w przeciwnym razie któraś ze stron zacznie szukać przygód. Ta osoba, która trzyma dłoń zwrócona palcami w dół, jest silniejsza w związku i to ona przejmuje inicjatywę i podejmuje większość decyzji.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply