Tych haseł NIE wpisuj w Google, to co zobaczysz nie da się odzobaczyć!

Szukanie treści w Internecie wymaga bardzo dużej wiedzy. Serio, zwłaszcza jeśli człowiek chce się czegoś nauczyć. Może bowiem trafić na takie strony, zdjęcia, posty i wypowiedzi, które sprawią, że nie dosyć, że nic się nie dowie to jeszcze nie będzie mógł zasnąć.

Są słowa, które wpisujemy przez przypadek, czasami też z ciekawości, cóż to takiego jest. Wpisanie niewłaściwych słów kluczowych może cię odesłać do dziwnych japońskich stron lub jakiegoś tekstu alternatywnej piosenki. Są jednak słowa, które lepiej, by pozostały ci nieznane, a zwłaszcza obrazy z nimi powiązane.

office-625893_960_720Uwaga! Słowa poniżej odeślą cię do zdjęć, które przez wiele osób są uznawane za obrzydliwe, zatem jeśli zaczniesz je wyszukiwać, robisz to na własną odpowiedzialność. Możesz też podszepnąć takie słowo w ramach zemsty, na kimś, kto ci dopiekł. Zrozumie, że lepiej z tobą nie zadzierać :)


1. Minongowate (Petromyzontidae)

To prymitywne pasożyty, które wczepiają się w ryby i zjadają je żywcem. Ich wygląd stał się inspiracją dla wielu postaci w horrorach.

1


2. Słoniowatość

Po wpisaniu tego słowa nie odnajdziesz zdjęć słoni, ale choroby, która powoduje zmiany w kończynach i ich gigantyczne rozmiary.

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifebuzz.com

Reply