Ubrali matki w seksowne stroje, aby dać nauczkę ich synom, którzy wulgarnie zaczepiali kobiety na ulicy. To trzeba zobaczyć!

W Ameryce Łacińskiej relacje między kobietami a mężczyznami są nieco inne niż w krajach europejskich. Chodzi głównie o zachowanie panów w stosunku do nieznajomych kobiet.

Nie wahają się, aby w autobusie, na ulicy czy w sklepie zaczepić jakąś dziewczynę, klepnąć ją w tyłek i powiedzieć kilka sprośnych słów. Mało kto zwraca na to uwagę i staje w obronie pań. Niektórzy tłumaczą to gorącą południową krwią a drudzy wyjątkowo atrakcyjnymi kobietami, wobec których nie sposób przejść obojętnie.

W stolicy Peru, Limie aż 7 na 10 kobiet miało problem ze sprośnymi zaczepkami na ulicy. Firma Everlast postanowiła przeprowadzić pewien eksperyment, który miał za zadanie otworzyć oczy społeczeństwa na ten problem. Szefowa marketingu — Maria Paz Delgado mówi, że mężczyźni z Peru uważają nękanie kobiet za coś normalnego. Gwiżdżą na nie, dotykają je i zwracają się do nich dwuznacznie. Nie zdają sobie sprawy, że to zwyczajne molestowanie.

Jak wyglądał ten eksperyment? O tym na kolejne stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : MetaSpoon

Reply