Dzięki Google Earth na Antarktydzie odkryto prawdopodobne miejsce katastrofy UFO. Następna pomyłka czy ważne odkrycie?

Świat pełen jest teorii spiskowych, a spora część z nich dotyczy obecności istot pozaziemskich na naszej planecie. Niektórzy wierzą, że nie jesteśmy sami we wszechświecie i szukają na to dowodów w bardzo dziwnych miejscach. Czy to tylko ich urojenia, a może mają rację?

Kolejną osobą twierdzącą, że znalazła dowody na istnienie UFO jest Rosjanin Valentin Degterev, który przeglądając obrazy z  Google Earth stwierdził, że jedno ze zdjęć może być potwierdzeniem tego, że statek obcych rozbił się na ziemi.


ufo-pas


Spekulacje dotyczące istnienia UFO chyba nigdy nie ucichną, bo człowieka wciąż nurtuje pytanie: czy poza nami istnieje życie we wszechświecie? Dodatkowo zainteresowanie obcymi istotami podsycane jest przez kino, które chętnie wypuszcza na ekrany filmy z kosmicznymi wątkami. To zapewne działa na wyobraźnie ludzi, m.in. na Valentina, który uważa, ze Amerykanie walczą na Antarktydzie z przybyszami z obcych planet.

To zdjęcie zaintrygowało Valentina, fana teorii o istnieniu obcych cywilizacji w kosmosie

desktop-1442000466


Według Rosjanina niezaprzeczalnym dowodem na istnienie UFO ma być zdjęcie szczeliny w pokrywie śnieżniej i lodzie, zrobione na Antarktydzie. Mężczyzna uważa, że jest to ślad po lądowaniu spodku obcych, a raczej po jego wbiciu się w ziemię. Zdjęcia oczywiście są robione z dużej odległości, a ich przybliżenie rozmazuje kształty, więc dokładnie nie można stwierdzić, co to za dziura w śniegu.

Czy to wygląda jak dziura po spodku kosmicznym? Wątpimy…

Alien Hunter Finds UFO In Antarctica Using Google Earth


Choć zdjęcia z  Google Earth to bardzo wątpliwy dowód na istnienie UFO i prawie nikt nie daje mu wiary, to Valentin jest przekonany o swojej racji, że pod współrzędnymi geograficznymi 80 ° 34’08.4 S 30 ° 05’19.3 W wylądowało UFO, a tym samym dzielimy wszechświat z innymi istotami, które o nas wiedzą, a my o nich nie.

To tu miało rzekomo wylądować UFO

desktop-1442000467

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : viralnova.com

Reply