Ten kot jest bardziej uparty od osła i skoro nie ma ochoty nigdzie iść, to nie ma takiej siły, która by go do tego zmusiła 

Koty słyną z tego, że są indywidualistami i lubią stawiać na swoim. Jednak rzadko zdarza się futrzak bardziej uparty od przysłowiowego osła, który będzie z całej siły zapierał się pazurami, by tylko postawić na swoim.

Miłośnicy kotów liczą się z tym, że nie zawsze zmuszą pupila do określonego zachowania. W sytuacji gdy krnąbrny zwierzak nie chce się podporządkować, można wziąć go pod pachę i po sprawie, bo kot to stworzenie nieduże. Niestety nie jest to możliwe, gdy kocurek przywrze pazurkami do drewnianego pieńka i za nic w świecie nie zechce go puścić.


stubborn-cat-p


Pewien srebrny kociak upatrzył sobie wystający z ziemi kawałek pieńka po ściętym drzewie i zadowolony ostrzył o niego swoje pazurki oraz podgryzał go. Gdy czas spaceru skończył się, to jego pan chciał go zabrać do domu. Ten jednak postanowił się zaprzeć i nie wypuścić z łapek pieńka.

Nie wiedzieć czemu, kot nie chce oderwać się od uschniętego pieńka

stubborn-cat-1


Właściciel próbował podnieść kota na różne sposoby, ale ten był tak mocno wczepiony pazurami w drewno, że nie chcąc mu zrobić krzywdy, mężczyzna musiał odpuścić. Cała scenka jest dość zabawna i pokazuje, że koty są niekończącym się źródłem rozrywki dla swoich właścicieli.

Uparty kot postawił na swoim

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply