Kiedy upiła się do nieprzytomności, przyjaciele postanowili dać jej niezapomnianą nauczkę. Lepiej uczcie się na błędach tej dziewczyny

Czasem by coś zrozumieć, trzeba przejść terapię szokową.

Prawdziwy przyjaciel, to szczery przyjaciel, który nie boi się krytykować, a kiedy potrzeba, potrafi również porządnie ochrzanić. Mając takich przyjaciół można iść przed życie śmiało, bo zawsze podadzą pomocną dłoń i na dodatek zrobią to w sposób skuteczny, choć niekoniecznie miły.

Współczesna młodzież niestety nie stroni od alkoholu. Picie stało się standardem wśród nastolatków powyżej 15 roku życia, którzy spożywanie procentów traktują jako formę rozrywki. Najgorsze jest jednak to, że najbardziej aprobowane jest picie bez umiaru.

Nazajutrz po imprezach, nastolatkowie przechwalają się, kto z nich najwięcej wypił i trzymał się najlepiej, pomimo wlania w siebie morza procentów. Upijanie się, jest niestety traktowane przez młodych ludzi jako powód do dumy.

Kiedy człowiek przesadzi z alkoholem, może stracić świadomość, co potocznie nazywa się urwanym filmem: osoba pijana funkcjonuje dalej, ale nic z tego nie pamięta. Doprowadzanie się do takie stanu jest bardzo nierozsądne, gdyż będąc w alkoholowym zamroczeniu, można stać się ofiarą wielu przestępstw.

Niestety zapomniała o tym pewna dziewczyna, która wybrała się na imprezę z przyjaciółmi. Gdy obudziła się następnego dnia rano i poznała scenariusz zeszłego wieczoru i nocy, była w szoku.

Co spotkało imprezowiczkę? Więcej szczegółów na drugiej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : tnp.ph, viral4real.com

Reply