Mieli już 12 córek i z utęsknieniem czekali na syna. Nie wiedzieli, że los szykuje im zaskakującą niespodziankę!

W dzisiejszych czasach mało kto decyduje się na więcej niż dwójkę dzieci. Najlepiej, aby była to parka i przyszła na świat w kilkuletnim odstępie czasu.

Wówczas łatwiej się nimi zaopiekować i ogarnąć wszystko wokół. Są jednak kobiety, które uwielbiają być matkami i nie kontrolują liczby potomków. Oczywiście to dość rzadkie przypadki. Kolejne ciąże wiążą się dla nich z niezapomnianymi przeżyciami i szczęściem. W krajach, które hojnie dofinansowują rodziny, dzieci stają się także sposobem na pozyskanie dodatkowych pieniędzy.

29-letnia Augustina Higuera zawsze marzyła o posiadaniu dużej rodziny. Jedno czy dwójka dzieci absolutnie nie wchodziły w grę. Natura była dla niej całkiem łaskawa i obdarzyła mieszkankę Teksasu 12 pięknymi dziewczynkami. Wszystkie dzieci są zdrowe i szczęśliwe. Dumna matka przyznaje, że uwielbia być w ciąży. Nie ma żadnych problemów ani przykrych ciążowych dolegliwości. Pierwszej córce nadała imię Agustine.

Ile dzieciaków urodziła łącznie Augustina i jakie ma plany na przyszłość? O tym na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : perfecto.guru, motherhoodinstyle.net

Reply