Urodzili się tego samego dnia w tym samym szpitalu. 27 lat później ich drogi splotły się ponownie

Wielokrotnie się zdarzało, że nastoletnie miłości kończyły się przed ołtarzem.

Mimo że wcześniej nikt w to nie wierzył, młodzi ludzie dopinali swego i łączyli swoje losy na zawsze. Wielu zapowiadało im szybkie rozstanie, mówiąc, że szczenięca miłość nie przetrwa długo, ale oni udowodnili, że może być inaczej. Nie sprawdziły się także przepowiednie o szybkim rozwodzie i ułożeniu sobie życia z kimś innym.

28 kwietnia 1990 roku w szpitalu Morton w Taunton w stanie Massachusetts przyszła na świat Jessica Gomes, córka Bradforda i Marii oraz Aaron Bairos, syn Ernesto i Idelty. Choć obecnie tego nie pamiętają, spotkali się po raz pierwszy 27 lat temu na sali noworodków. Zarówno Jessica jak i Aaron przyszli na świat w portugalskich rodzinach. Nikt się nie spodziewał, że za kilkanaście lat ich drogi splotą się ponownie.

Jessica mieszkała w Taunton do 10. roku życia. Później przeprowadziła się do sąsiedniego miasta. W szkole średniej poznała Aarona. Niemal od razu przypadli sobie do gustu i zaczęli się spotykać. Przyjaciele i rodzina byli zdumieni, że para ma ze sobą tyle wspólnego. Interesowali się podobnymi rzeczami i mieli podobne zdania w wielu kwestiach. Randkowali przez dziewięć lat aż w końcu zapadła decyzja o ślubie.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : abcnews.go.com

Reply