Usłyszała krzyk ptaka, więc wzięła nóż i zabiła ośmioro swoich dzieci! Kobieta, która paliła 20 jointów dziennie, uniknie kary za bestialskie morderstwo

Zdaniem sędziów 37-letnia Raina Thaiday nie była świadoma co robi. Kobietę uznano za chorą psychicznie.

Matka powinna dbać i kochać swoje dzieci. W głowie nie mieści się, jak zamiast tego, można w tak brutalny, bestialski sposób je skrzywdzić. Jak można odebrać im życie twierdząc przy tym, że to dla ich dobra? W podobnych przypadkach padają zwykle sakramentalne słowa sąsiadów: – Była przecież taką dobrą, spokojną kobietą .

Nie inny był obraz 37-letniej Rainy Thaiday. Wyrodna matka z Cairns w Północnej części Queensland w Australii zadźgała nożem ośmioro swoich dzieci, twierdząc, że tak kazał jej Bóg. Po tej niemieszczącej się w głowie zbrodni próbowała popełnić samobójstwo.  W końcu zamiast w więzieniu osadzono ją w zamkniętym zakładzie. Bez procesu.

Dlaczego? Odpowiedzi na następnej stronie. 

udnia 2014 r. 37-letnia Raina Thaiday zadźgała przed swym domem swoich czterech synów i  cztery córki. W chwili morderstwa była przekonana, że ratuje ich w ten sposób przed końcem świata. Kobieta była poważnie uzależniona od marihuany. Wypalała dziennie 20 skrętów. Jak stwierdzili lekarze wyrodnej matki, przyjmowany przez lata narkotyk wywołał w jej organizmie nieodwracalne zmiany. U Thaiday rozwinęła się ciężka forma schizofrenii.

Religijne urojenia zaczęły się około miesiąca przed zbrodnią. 37-latka uważała się za „Wybrankę Boga”. Miała obsesję na punkcie demonów, które widziała na każdym kroku.

W nocy przed atakiem sąsiedzi usłyszeli Thaiday, mówiącą do siebie: Chcesz ugodzić moje dzieci, ja ugodzę je pierwsza. Chcesz je zranić, ja zranię je wcześniej. Chcesz je zabić, ja zabiję je przedtem.

go dnia Thaiday usłyszała krzyk gołębia, który uznała za sygnał od Boga. Postanowiła zabić swoje dzieci. Chwyciła za nóż i z zimną krwią zadźgała ośmioro swoich dzieci, czterech chłopców i cztery dziewczynki, w wieku od dwóch do 14 lat. Szybko zdając sobie sprawę z tego, co zrobiła, wyrodna matka zadała sobie 35 ran tym samym nożem. Lewis Warria, pełnoletni syn Thaiday znalazł ja potem na werandzie ich domu, gdy spokojnie oczekiwała swojej śmierci.

Została oskarżona o osiem morderstw. Od zarzutów odstąpiono jednak po uznaniu, że w trakcie popełniania zbrodni była niepoczytalna.

W chwili zbrodni myślała, że zabicie ich jest najlepszą rzeczą, jaką może zrobić dla swoich dzieci. Chciała je ratować – uznał sędzia Jean Dalton z Sądu Zdrowia Psychicznego w Quensland.

Lekarz psychiatra Angela Voita powiedziała sądowi, że Thaiday wiedziała o swojej chorobie, ale leki przyjmowała bardzo niechętnie. Subtelne symptomy zdołała ukryć przed swoimi bliskimi. Thaiday pozostawała w stanie psychozy do lipca 2015 r. Pomimo prób zmniejszenia jej objawów za pomocą kilku różnych leków przeciwpsychotycznych. W tym czasie wyraziła chęć zabicia innych pacjentów w ośrodku wysokiego bezpieczeństwa, w którym ją zamknięto.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk

Reply