Usta tej dziewczyny wywołują gorące dyskusje w Internecie. Kiedy zobaczysz je z bliska, zrozumiesz, czemu

Jazmina Daniel jest znana ze swoich pełnych ust. 

25-letnia dziewczyna nic przy nich nie majstrowała. W czasach, w których praktycznie każda gwiazda Instagrama ma jakiś sztuczny element lub część ciała, taka postawa bardzo się chwali. Jednak to nie dzięki naturalności 25-latka zaczęła podbijać Internet, ale swemu niezwykłemu talentowi i wykorzystaniu pełnych warg, które niewątpliwie są jej największym atutem. Dziewczyna, która od 2006 r. jest wziętą wizażystką, postanowiła zrobić z nich płótno dla swoich obrazów.

Rysunki dziewczyny są naprawdę wyjątkowe. Bardzo często są to oryginalne i dość złożone obrazy, takie jak te widoczne na poniższym zdjęciu. Talent pozwolił artyście zebrać ponad milion obserwujących na Instagramie! Tematyka jej prac jest przeróżna: od zwykłych precyzyjnie wykonanych wzorków, po pieczołowicie odtworzone zdjęcia celebrytów, sceny z filmów i bajek Disneya, plakaty filmowe. Musicie poznać jej wspaniałą twórczość!


Co ciekawe, dziewczyna czerpie inspirację ze swoich dzieł z kina i sztuki popularnej. Główną cechą odróżniającą ją od innych jest ogromna dbałość o szczegóły. Na przykład, gdybym zobaczyła tę scenę z filmu „Śniadanie u Tiffany’ego” nawet namalowaną na papierze, byłabym zaskoczona, ale namalowana na ustach – zadziwia jeszcze bardziej.

Zainteresowanie Jazminy sztuką ma raczej smutną historię. W 2006 roku zdiagnozowano u niej guza mózgu. W trakcie leczenia dziewczyna musiała pozostawać w domu. Praktycznie nie opuszczała czterech ścian. Była odcięta od rówieśników. Musiała się czymś zająć. 

Większość czasu spędzałam w domu i zajmowałem się sztuką, ponieważ to sprawiło mi radość. Zaczynałam od malowania na płótnach, ale doszłam do wniosku, że wolę makijaż. Skończyłam kilka kursów (z racji choroby większość online), a następnie zacząłem pracować jako charakteryzator – mówi Jazmina. 

Tymczasem Jazmina musiała przejść operację usunięcia guza. W malowanie ust uciekała przed myślami o operacji, jej powikłaniach i wszystkim tym, co tylko mogło pójść nie tak.

Stało się, to gdy zaczęłam opanowywać usta jak płótno malarskie. Sztuka malowania ust sprawia, że jestem szczęśliwa. Dla mnie jest to bardzo przyjemne i kojące doświadczenie – wyjaśnia dziewczyna.

Czytaj dalej an następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply