Aby uśpić córkę, wcierała w jej dziąsła heroinę! Podobnie robiła również ze starszymi dziećmi

Jordy zmarła w październiku 2018 roku. Miała wówczas zaledwie roczek. Wykazano, że przed jej zgonem matka usypiała ją mieszanką substancji narkotycznych minimum 15 razy. Przynajmniej tak zeznał partner kobiety. Powiedział, że widział, jak Kimberly pocierała dziąsła dziewczynki heroiną. Chciała, żeby szybciej zasnęła. Narkomanka przyznała się do zażywania heroiny przed śmiercią malutkiej Jordy. Powiedziała również, że smarowała narkotykami dziąsła dziewczynki, jednak nie sądziła, że w ten sposób ją skrzywdzi.

Zrobiłabym wszystko, żeby moje dziecko wróciło z powrotem do tej głupiej s*ki, którą jestem — napisała na Facebooku.

Jej partner powiedział policjantom, że 33-latka podawała heroinę również swoim starszym dzieciom, aby smacznie spały. Zawsze mówiła, że nie chce ich skrzywdzić tylko zafundować im spokojny sen. 8 miesięcy po śmierci Jordyn, narkomanka zamieściła na Facebooku fotografię przedstawiającą substancje odurzające i akcesoria do narkotyków. Wygląda na to, że matka nadal bierze i chwali się tym w mediach społecznościowych. 

Nie wiadomo jakim cudem udało się jej uniknąć więzienia i dlaczego nie została pozbawiona praw rodzicielskich względem starszych dzieci.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply