Ci ludzie, utknęli w bardzo dziwnych miejscach! Po obejrzeniu tych fotografii nie mogę przestać się śmiać!

Wielu ludzi jest pozbawionych wyobraźni i zdrowego rozsądku. Nie zdają sobie sprawy, że czasem dobra zabawa może skończyć się tragicznie. 

Zobaczcie ludzi, którzy utknęli w dziwnych miejscach. Uśmiech gwarantowany! :)


131. Pralka.

Ten młody człowiek wpadł na genialny pomysł. Aby zaskoczyć swoją dziewczynę i jednocześnie zainicjować miłosne figle ukrył się w pralce. Po jakimś czasie zorientował się, że ciężko mu będzie wydostać się o własnych siłach. Na szczęście wezwani na miejsce strażacy, wyciągnęli poobdzieranego nieszczęśnika.


12. Otwór w więziennym murze.

Jeden z brazylijskich więźniów postanowił za wszelka cenę wydostać się na wolność. Nie miał zamiaru czekać na koniec odsiadki. Wziął sprawy w swoje ręce i metalową rurą od prysznica wydłubał w ścianie otwór, którym chciał czmychnąć na wolność. Jednak dziura okazała się za mała i zaklinował się w środku. Dobrze, że strażnicy przybyli z pomocą.


23. Dziura w więziennej podłodze.

W noc sylwestrową kolejny więzień próbował sprytnej ucieczki. Tym razem wyskrobał otwór w podłodze. Chciał przedostać się piętro niżej. Jednak znowu coś poszło nie tak! Po jakimś czasie strażnicy usłyszeli jego krzyki i ochoczo ruszyli z pomocą.


3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : buzzfeed.com

Reply