Na uzależnioną od opalania dziewczynę spłynął hejt. O dziwo wcale nie chodzi o ryzykanctwo, czy głupotę. Internauci burzą się o coś innego

Ludziom nie przeszkadza to, że kobieta umyślnie się krzywdzi i promuje niezdrowe standardy piękna. Irytuje ich za to fakt, że 22-latka próbuje udawać czarnoskórą. 

Ludzie komentują moje zdjęcia, oskarżając mnie o przywłaszczenie kulturowe, a nawet mówiąc, że jestem rasistką, tylko dlatego, że tak wyglądałem. Wcale nie jestem rasistą. Jestem tylko białą dziewczyną, która lubi być nadmiernie opalona – wyznaje młoda kobieta.

Okazuje się, że na Instagramie od dłuższego czasu istnieje bardzo popularny trend udawania czarnych kobiet. Białe modelki opalają się na bardzo ciemne odcienie skóry, robią sobie makijaże w stylu „karashianek”, chcą uchodzić za ciemnoskóre. Zaniepokoiło to użytkowników Instagrama na tyle, że powstało specjalne konto do wyszukiwania oszukujących dziewczyn. Nazywa się „ni*** fishing”. Pod spodem znajdziecie przykłady dziewczyn udających czarnoskóre modelki.

Źródło: metro.co.uk, dailydot.com, dailymail.co.uk


Emma jest Szwedką. Trudno uwierzyć, prawda?


Jaiden też udaje czarnoskórą kobietę. Podobne przykłady można mnożyć.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply