Artyści podczas koncertów pozwolili swoim fanom zanucić kilka taktów do mikrofonu, ale takich głosów z pewnością się nie spodziewali

Grupą artystów, którzy mają największe rzesze wiernych fanów są piosenkarze. Na koncertach światowych gwiazd pojawiają się tysiące ludzi, którzy niemal oddaliby życie za chwilę wspólnego występu z ukochanym wokalistą.

Piosenkarze wiedzą, ile znaczą dla swoich fanów, więc od czasu do czasu pozwalają osobom z pierwszych rzędów zanucić coś do mikrofonu razem z nimi. Efekty takich niespodziewanych „wywołań” na scenę bywają różne. Jedni są speszeni i nie mogą wydusić z siebie głosu, inni zawodzą jak zarzynane zwierzęta, a jeszcze inni powalają na kolana swoim talentem.


talented-fans-p


Oddawanie mikrofonu publice to dość ryzykowana sprawa, choć niekorzystny albo śmieszny rozwój sytuacji też jest mile widziany, bo filmik rejestrujący go na pewno trafi na serwis YouTube, gdzie zostanie wielokrotnie oglądnięty i rozśmieszy tysiące osób. Czasem jednak przekazanie głosu publice ma dość zaskakujące efekty, gdy fan okazuje się być uzdolnionym muzycznie człowiekiem.

Ta dziewczyna spokojnie z Michaelem Buble mogłaby nagrać duet

talented-fans-mini-1


Poniżej oraz na następnej stronie możecie zobaczyć filmiki, które ukazują po 5 fragmentów koncertów, takich gwiazd jak Beyonce, Michael Buble, Rihanna, Enrique Iglesias czy Adele. Na nagraniach widać, jak ludzie z publiki dostają swoją szansę zaśpiewania ze swoim idolem i… szokują wszystkich swoim pięknym głosem!

Piosenkarze nigdy nie wiedzą, czym zaskoczą ich fani

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply