48-letni budowlaniec chciał wyglądać jak kulturysta. Efekt? Dzieci się z niego śmieją, a kobiety omijają szerokim łukiem!

Mnóstwo osób na całym świecie wkłada codziennie sporo wysiłku, aby mieć ciało marzeń. Biegają, chodzą na siłownię, stosują różnorodne diety i skrupulatnie liczą kalorie.

Wszystko po tym, by dobrze wyglądać i pochwalić się znajomym fantastyczną sylwetką. Niektórzy idą na skróty. Zamiast rzeźbić mięśnie na siłowni i zrzucać dodatkowe kilogramy wybierają operacje plastyczne bądź łykają tabletki odchudzające, które podobno działają cuda. Niestety, jeszcze wynaleziono magicznego preparatu dającego idealne ciało. Bez diety i ćwiczeń na siłowni, cel nigdy nie zostanie osiągnięty.

Podczas gdy kobiety pragną mieć płaski brzuch i kształtną pupę, mężczyźni marzą o mięśniach Arnolda Schwarzeneggera. Jest łatwy i szybki sposób, aby w krótkim czasie powiększyć biceps o kilka centymetrów. Wystarczy kupić synthol i wstrzyknąć go w strategiczne miejsca. Na efekty nie trzeba długo czekać. Olej powoduje stan zapalny w obrębie mięśni i szybko zwiększa ich objętość.

Wielkim fanem syntholu jest 48-letni budowlaniec z Brazylii. Przejdź na kolejną stronę i poznaj jego historię.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : elitereaders.com, dailymail.co.uk

Reply