Morderca śmiał się temu zrozpaczonemu ojcu w twarz. Chwilę później policjanci nie mogli opanować sytuacji na sali rozpraw!

Śmierć dziecka to najgorsza tragedia, jaka może spotkać rodziców. Ciężko im pogodzić się z faktem, że ich ukochana pociecha nagle odeszła. Jeszcze nie tak dawno z nią rozmawiali, widzieli ją całą i zdrową a teraz już jej nie ma…

Odeszła pozostawiając ogromną pustkę, której nie sposób niczym wypełnić. Gdy dzieci umierają tragicznie, ból jest jeszcze większy. Rodzice chcą sprawiedliwości i żądają maksymalnie wysokich kar dla ich zabójców.

To zrozumiałe i choć powinno się umieć wybaczać, trudno zapomnieć o takiej krzywdzie i zachowywać się jakby nic się nie stało. O przebaczeniu dla mordercy myślał przez chwilę zrozpaczony ojciec — Van Terry, jednak gdy spojrzał w oczy człowiekowi, który w brutalny sposób uśmiercił jego 18-letną Shireldy, zdał sobie sprawę, że absolutnie nie zasługuje na litość. Przestępca śmiał się z tego, co mówi i mężczyźnie puściły nerwy. Przejdź na kolejne strony i dowiedz się więcej! 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : reuters.com, cleveland.com, mirror.co.uk

Reply