Ten właściciel pizzerii wie, co znaczy kreatywna reklama, gdyż cienkość swego ciasta porównał do… figury Victorii Beckham! Celebrytka jest wściekła!

Pizzeria nazywa się  Sidhu Fish and Chips, mieści się w dystrykcie North Tyneside na północy Anglii i jest niewielkim rodzinnym lokalem. Trzeba przyznać, że właściciele knajpki mieli wielką odwagę, by bez zgody wykorzystać wizerunek Vitorii Beckham i nazwać ją „ikoną anoreksji”, nawiązując to jej przydomku „ikony stylu”.

Ten właściciel pizzerii wie, co znaczy kreatywna reklama, gdyż cienkość swego ciasta porównał do... figury Victorii Beckham! Celebrytka jest wściekła!

Kierownik pizzerii poinformował dziennikarzy, że celem takiego skonstruowania reklamy, miało być wyłącznie rozbawienie klientów, a nie dokuczenie celebrytce czy promowanie anoreksji. Oczywiście takie argumenty nie przekonały organizacje walczące z anoreksją, które na forum potępiły pizzerię.

Otoczenie Viktorii twierdzi, że kobieta jest wściekła z powodu reklamy na furgonetce i że poczuła się bardzo urażona jej treścią. Gwiazda jednak nie ma zamiaru pozywać do sądu małej rodzinnej firmy, którą zapewne za to zniesławienie mogłaby puścić z torbami. Nie chce się mścić i liczy na to, że właściciele po apelach jej prawników, dostrzegą podłość swojego zachowania i zrezygnują z obraźliwej dla niej reklamy.

Ten właściciel pizzerii wie, co znaczy kreatywna reklama, gdyż cienkość swego ciasta porównał do... figury Victorii Beckham! Celebrytka jest wściekła!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk

Reply