W ich występie wszystko było dopracowane i tworzyło magiczną całość. Tak epickiego spektaklu w „Mam Talent” jeszcze nie było!

Programy typu talent show przyciągają setki ludzi na całym świecie.

Zgłaszają się do nich artyści, chcący pochwalić się swym talentem i przeróżnymi umiejętnościami. Jedni występujący są niebanalni, inni zaskakują pomysłami, a jeszcze inni są po prostu mistrzami w swej dziedzinie. Wszyscy starają się zachwycić sędziów i publiczność, tak by lampki nad ich głową zapłonęły i mogli przejść do kolejnego etapu programu.

Uczestnicy takich programów starają się dotrzeć ze swoją twórczością do szerokiego grona odbiorców, zdobyć popularność, ułatwić sobie drogę na szczyt. Większość przygotowywanych pod programy telewizyjne występów jest ciekawa i oryginalna, zwykle jednak nie zostaje z człowiekiem na dłużej. Pośród morza łatwo zapominanych, zdarzają się jednak majstersztyki. Takie spektakle są ucztą dla zmysłów. Cudownie dopracowane, zrealizowane ze smakiem i gustem, przenoszą nas w inny świat, do krainy z pogranicza sennych marzeń i nieograniczonej niczym wyobraźni.

Przykładem takiego występu jest show, który zaserwowała widowni amerykańskiego Mam talent grupa taneczna Diavolo z Los Angeles. Zespół tancerzy, choreografów, projektantów i inżynierów pod dyrekcją Jacquesa Heim’a działa od 25 lat. Każdy przygotowywany występ jest piękny i niebanalny. Artyści bawią się przestrzenią, muzyką i tańcem. Próbują w kreatywny sposób pokazać relacje między człowiekiem i jego emocjonalnością, a światem, który tworzy i buduje.

W ten sposób powstają magiczne widowiska, takie, jak ich ostatni występ, który okazał się prawdziwym hitem. Zespół artystów doskonale dopracował każdy szczegół widowiska. Zachwycała zarówno oryginalna aranżacja piosenki Cyndi Lauper Time afer time, jak i gigantyczny łapacz snów, na którym tańczyli artyści. Nic dziwnego, że w zaledwie kilka dni po wypuszczeniu do sieci, nagranie z występu obejrzano już ponad 580 tys. razy!

Zobacz niezwykły występ tego teatru marzeń.

https://youtu.be/JcKAwqoavXw

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : agt.wikia.com, youtube.com

Reply