Policjanci chcieli aresztować babcię tego małego chłopca. Jego reakcja mówi wszystko!

Zdarza się, że dzieci bardziej przywiązane są do dziadków niż do rodziców. Pochłonięci obowiązkami i codziennymi sprawami czasem poświęcają niewiele uwagi maluchom i funkcję opiekunów przejmują babcie lub dziadkowie. Zaczynają rozpieszczać pociechy i przejmować zadania należące do mamy i taty.

Niejednokrotnie dziecko woli spędzać czas z babcią, ponieważ pozwala na więcej niż mama. Bez problemu pójdzie do sklepu po drugiego loda czy pozwoli dłużej posiedzieć przed telewizorem.

1


Wyjątkową więzią z babcią związany jest również ten mały chiński chłopczyk, który dzielnie stanął w jej obronie. Mundurowi chcieli zlikwidować szereg nielegalnych ulicznych targowisk. Straszyli sprzedających aresztem i wtedy mały bohater wziął sprawy w swoje ręce i stawił im czoła.

Nie dotykaj mojej babci! – krzyczał wniebogłosy, trzymając w ręku metalową rurę.

Funkcjonariusze, jak i zebrani wokół ludzie byli rozbawieni sytuacją, maluch jednak brał wszystko na poważnie. Gdy jeden z policjantów podszedł, aby go uspokoić i usadzić na stojącej obok kanapie, natychmiast wstał i ruszył w jego kierunku. Zresztą zobaczcie sami!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : People's Daily 人民日报

Reply