Odpowiedzialne Koziorożce także mają swoje wady, sprawdź jakie!

Wielu osobom wydaje się, że nie mają wad, niestety nie jest to prawdą.

Każdy ma wady, są one różnego kalibru. Są takie, z którymi można żyć i nikomu nie przeszkadzają, są też takie, które czynią z danej osoby nieznośną. Jak się okazuje, są też wady, które są wspólne dla ludzi urodzonych pod określonym znakiem zodiaku. Układ gwiazd wspiera i dodaje sił, ale też obarcza ludzi wadami,  z którymi trzeba żyć.

Każdy niezależnie czy w to wierzy, czy nie ma przypisany do daty urodzin znak zodiaku, według którego ma pewne cechy charakteru, zdolności i wady. Koziorożec jest dziesiątym znakiem zodiaku i patronuje osobom urodzonym między 22 grudnia a 20 stycznia. Planetą sprzyjającą Koziorożcom jest Saturn, a kamieniami bursztyn i onyks.

Koziorożce są bardzo odpowiedzialne, zdyscyplinowane i cierpliwe. Dlatego bardzo dobrze sprawdzają się w zawodach, które wymagają od nich właśnie takich zalet. Bardzo dobrze będą czuć się w zawodzie związanym z finansami – bankowiec, analityk księgowy. A także takimi, gdzie trzeba działać skrupulatnie i precyzyjnie – architektura, inżynier. Jednak nawet tak „porządny” znak zodiaku ma swoje wady.

1. Wymagający

Nie znosi nieprzygotowania i niewiedzy u innych. Wymaga najlepszej formy i przygotowania od swoich współpracowników. Nie uznaje wymówek i usprawiedliwień. Skoro on jest w stanie działać na pełnych obrotach przez długi czas, tego samego wymaga od innych. Dzieci Koziorożca także nie mają lekko, mają być najlepsze.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply