Rak uznawany jest za znak idealny. Czy na pewno? Poznaj 7 głównych wad zodiakalnych Raków

Każdy ma wady, nawet jeśli uważa, że to go nie dotyczy.

Nie ma osoby bez skazy, są oczywiście mniej lub bardziej widoczne i przeszkadzające innym. Ważne jest, jak dana osoba radzi sobie z tymi wadami. Jedni ludzi wiedzą, że nie są idealni i muszą nad sobą pracować, starają się dobrze postępować. Są też osoby, które z wielkim transparentem „jestem jaki jestem” uważają, że nie muszą nad sobą pracować.

Raki, czyli osoby urodzone między 22 czerwca, a 22 lipca są pełne sprzeczności. Jednak są uznawane za znaki, z którymi dobrze się żyje. Są opiekuńcze, wierne i dobre. Ich troska jest legendarna, dlatego bardzo dobrze czują się w zawodach, które polegają na pomocy innym. Dbają nie tylko o innych, ale i o środowisko i otoczenie.

Rak jest znakiem żywiołu wody, a jego szczęśliwymi kamieniami są perły, opale, kamienie księżycowe i koral. Kiedy chce się uszczęśliwić Raka, można po prostu dać się mu zaopiekować sobą, bardzo ucieszy się też z czegoś do domu oraz książki kucharskie. Bardzo dobry związek każdy Rak stworzy z innym Rakiem, Skorpionem i Rybami. Interesująco będzie też z Bykiem i Panną. Jednak Raki mają też wady, które często sprawiają, że nie da się z nimi wytrzymać.

1. Nieśmiałość

Raki bywają wręcz chorobliwe nieśmiałe. Nie potrafią nawiązywać nowych kontaktów, a wypowiedzenie dwóch pełnych zdań do sympatii często graniczy z cudem. Raki są bardzo ostrożne w miłości, długo wahają się, zanim odważą się porozmawiać z płcią przeciwną. Nieśmiałość ciężko im przełamać, ale kiedy już kogoś pokochają to będą mu wierne i oddane.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply