Rak uznawany jest za znak idealny. Czy na pewno? Poznaj 7 głównych wad zodiakalnych Raków

2. Humorzasty

Raki mają bardzo zmienne nastroje, nie jest łatwo sprawić, by czuł się szczęśliwy. Raki często są homeopatami, którzy bardzo ciężko znoszą zmiany pogody. W jednej chwili Rak potrafi tryskać energią, być pełen życia, by po jakimś czasie złapać doła i wisielczy humor. Ciężko czasami nadążyć za takim zachowaniem Raka i nie pozostaje to bez wpływu na wszystkich wokoło.

 

3. Przewrażliwiony

Rak bardzo odczuwa cały świat. Jego wrażliwość sprawia, że przeżywa wszystko wokoło. Smucą go kłopoty przyjaciół, dołuje stan przyrody, potrafi mieć czarne myśli, bo usłyszy o katastrofie tankowca. Wszystko na niego wpływa, smuci się i przeżywa. Jego przewrażliwienie i cierpienie za świat potrafi zarażać, barkiem chęci działania i zastanawianiem się nad losem świata.

4. Tkliwość

Rozpamiętywanie przeszłości, tego, co było, może u Raka przerodzić się w melancholię i niemoc. Raki bez odpowiedniej motywacji często błądzą w przeszłości, rozpamiętują ją. Raki źle znoszą zmiany, straty i ciężko im się podnieść po tym, gdy ktoś odejdzie z ich życia. Potrzebują wtedy impulsu i zadania, któremu będą mogły się poświecić.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply