Choć Wagi są lubiane w towarzystwie, mają swoje wady. Poznaj 7 głównych grzechów zodiakalnych Wag

Wpływ planet i księżyca na nasze urodzenie nie pozostaje bez znaczenia.

Wagi to osoby urodzone między 23 września a 22 października. Ich żywiołem jest powietrze, a planetą Wenus. Ich kolorami jest żółty, błękitny i zielony, a kamieniami malachit, ametyst i topaz. Bardzo dobrze dogadują się z Wodnikami, Koziorożcami i Bykami, ale ich kontakty z Bliźniętami, Strzelcami i Rakami pozostawiają wiele do życzenia.

Wagi dobrze radzą sobie w zawodach, które wymagają  od nich kreatywności i myślenia. Dlatego świetnie radzą sobie techniką i wynalazkami. Nie straszne im prowadzenie biznesu, praca dla innych – w służbie zdrowia czy administracji. Także doskonale sprawdzą się w szkolnictwie i pracy, w której będzie się dużo działo.

W relacjach z innymi Waga potrzebuje zrozumienia, bo nie potrafi szybko zmieniać swojego życia. Kiedy czuje się przyparta do muru, zmuszana do czegokolwiek Waga ucieka od relacji. Wszystko musi się dziać w jej tempie, żeby czułą się bezpiecznie. Wagi, choć są znakiem, który nie jest wrogo nastawiony do innych, ma też swoje wady. Oto 7 z nich.

1. Niezdecydowanie

Wagi często się wahają. Jeśli stoją przed podjęciem jakiejś decyzji, często nie wiedzą co zrobić. Zmieniają zdanie, bo nie lubią wychodzić ze strefy komfortu i zmieniać to, co jest. Boją się straty, dlatego podejmowanie decyzji najchętniej zostawiają innym, by mieć na swoje usprawiedliwienie to, że nie one zdecydowały coś i wyszło źle.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply