Będąc na wakacjach w Gujanie, wybrali się na przelot szybowcem. Nagle, po minucie lotu, zobaczyli coś nad swoimi głowami…

Pewna para, będąc na wakacjach w Gujanie Francuskiej, w ramach aktywnego spędzania wolnego czasu i z chęci przeżycia czegoś nowego wybrała się na przelot szybowcem.

Podróżnicy wzbili się w niebo i zaczęli podziwiać piękne widoki i okolicę. Zafascynowani lotem nie zauważyli, że nie lecą sami. W pewnej chwili spostrzegli, że nad ich głowami coś się pojawiło. To był kot, który najprawdopodobniej zasnął na dachu szybowca i nie zdarzył się obudzić i uciec przed odlotem szybowca. Nie mogąc nic zrobić, z rozbawieniem patrzyli na kota. Kot na pewno nie był rozbawiony sytuacją, a po głowie mu chodziła myśl: „gdzie ja zasnąłem”. Na szczęście zwierzęta są inteligentne, a on wykazał się tym znakomicie: przerażony, złapał się mocno belek szybowca i szczęśliwie zakończył podróż wraz z pasażerami szybowca. To, co zrobił ten kot by uniknąć śmierci sprawia, ze uśmiecham się cały dzień.kicikiciZobaczcie film prezentujący to zdarzenie:Jeżeli tak jak ja jesteś pod wrażeniem zachowania tego kota koniecznie podziel się tym na facebooku.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply