W programie „Mam talent” wśród dzieci dominują popisy wokalne, ale ta dziewczyna pokazała zupełnie inne umiejętności

Utalentowane dzieci zawsze zachwycają bardziej niż zdolni dorośli. Są spontaniczne i mniej zmanierowane, a ich talenty wydają się bardziej naturalnymi zdolnościami niż wypracowanymi umiejętnościami. 

Najwięcej uwagi przykuwają we wszelkich programach typu talent show śpiewające dzieci. Niekiedy ich występy faktycznie wprawiają w osłupienie, ponieważ głosy jakimi są obdarzone maluchy, wydają się o wiele dojrzalsze niż wskazuje na to ich wiek. Dlatego wśród tłumu śpiewających dzieciaków wyróżnia się Jessie z Wielkiej Brytanii, która pokazała jurorom „Mam talent” show, jakiego w wykonaniu kilkuletniej osoby jeszcze nie widzieli.


jessie-karate-p


Jessie ma 9 lat, a jej największą pasją są wychodnie sztuki walki, które trenuje już o d 3 roku życia! W rozwijaniu talentu bardzo wspiera ją tata, który jeździ z nią na zawody i nawet upina włosy. Teraz towarzyszył córce w telewizyjnym show, gdzie zaskoczyła wszystkich swoim żywiołowym pokazem.

Jessie pokazała na scenie, że jest wulkanem energii

jessie-karate-1


Zarówno jury, jak i publika pewnie spodziewali się dziecka, które niezdarnie będzie walczyć z niewidzialnym wrogiem, ale Jessie dała prawdziwy pokaz obchodzenia się z azjatyckim mieczem. Chwilami jej wyczyny wyglądały przerażająco, ale dziewczynka wie co robić, by bezpiecznie zaprezentować walkę z białą bronią samurajów.

Ten występ po prostu musicie zobaczyć

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply