Trudno w to uwierzyć, ale ta wysportowana dziewczyna jeszcze 2 lata temu przez anoreksję była jedną nogą w grobie. Jej walka o życie i metamorfoza imponują

Pogoń za idealnym ciałem sprawia, że wiele kobiet bezmyślnie niszczy swoje zdrowie.

Zgrabna sylwetka jest marzeniem chyba każdej kobiety, ale niektóre panie mylą zgrabność z wychudzeniem. Dzieje się tak dlatego, że przedstawicielki płci pięknej czują się grubo lub nieatrakcyjnie, patrząc na noszące rozmiar zero modelki czy aktorki i próbują im dorównać, odchudzając się ponad miarę.

Szczupłość nie jest niczym złym, ale odchudzanie się poniżej pewnej wagi jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Systematyczne unikanie jedzenia i brak akceptacji swojego wyglądu, prowadzą do poważnej choroby psychicznej – anoreksji, która objawia jadłowstrętem.

O tym, że anoreksja wyniszcza i ciało i psychikę, przekonała się Ramadan Sarah. Nastolatka doprowadziła się do tragicznego stanu i dopiero wtedy, gdy jej organizm zaczął konać, zdała sobie sprawę, że jej problem jest poważny i jeśli szybko czegoś nie zrobi, to zaraz umrze.

Więcej o walce Ramadany Sarah przeczytacie na kolejnych stronach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : hybridtechcar.com, madworldnews.com

One Response

Reply